SKVĚLÁ ZPRÁVA KUŽELNA OPĚT FUNGUJE od 1.10.2021 V PRONÁJMU SPOLKU KUŽELKY CHODOV z.s.

Čsob-turnaj

04.06.2012

2012

26.5.2012  08.30 do 19.00 hod 3.ročník turnaje Čsob-cup(80HS) neregistrovaných kuželkářů místo turnaje: kuželna hotelu NAUTILUS

Je úspěšně odehrán i třetí ročník turnaje. Jako vždy byl mezi místními kuželkáři velký zájem o účast.Jelikož je množství hráčů limitováno časovým úsekem pouze jednoho hracího dne,byla brzo plná soupiska těch,kteří projevili zájem se tohoto turnaje zúčastnit.A ti kdož se nestihli zavčasu přihlásit,budou si muset počkat na další ročník.A hlavně dlouho neotálet s přihláškou.Opět si na kuželně zahrálo něco málo přes čtyřicet hráčů a hráček.Úvodní duel obstarali manželé Markovi.Dáša a obhájce loňského prvenství Jarda.Znovu se potvrdilo ,že je těžké titul obhájit.A hlavně i to,že kdo nedá přes třista,nemá šanci na umístění na bedně.Další dvojicí byly Ajeťačky ,Dáša Štegová a Dáša Kuntová.Druhá jmenovaná jako první přehodila třístovku(302) a na dlouhou dobu se usadila na prvním místě.Po nich následující dvojice se dlouhou dobu neúspěšně pokoušely překonat tento výkon.Až hodinu po poledni nastoupil na dráhy Vláďa Pavelka a konečně jemu se podařilo,jako druhému,překonat metu třista poražených kuželek(323).A tím také odsouvá Dášu na druhé místo.Poté se opět dlouho čekalo na případnou změnu v pořadí v čele turnaje.Nakonec se to daří až v poslední dvojici Milanovi Hruškovi.Ten úplně posledním hodem soutěže vyrovnává výkon Vládi a protože v případě rovnosti výkonů rozhoduje o pořadí  lepší dorážka,vyhoupnul se na první místo.Lepší vyvrcholení turnaje jsme si nemohli přát.Milanovi se tímto podařilo zkompletovat sbírku všech umístění na bedně.Předloni byl třetí,v loni druhý a letos konečně první.A jako dosud jediný hráč dokázal v každém ročníku stát na bedně. Takže pořadí je následující: *1.Milan Hruška (323) *2.Vláďa Pavelka(323) *3.Dáša Kuntová(302).Dáša navíc k celkovému třetímu místu obhajuje loňské  první místo mezi ženami.Letos padly pouze tři třístovky( o jednu méně než v loni),čímž se potvrdila náročnost systému turnaje(hraje se tzv.“naostro“ rovnou bez rozhozů). Celý turnaj byl tradičně, ke všeobecné spokojenosti zúčastněných,kompletně zajištěn pracovníky chodovské pobočky banky Čsob pod vedením ředitelky Daniely Benedové.Od občerstvení,přes zápisy, fotodokumentaci,ceny,až po závěrečné vyhodnocení.Roli vrchní zapisovatelky obstarala Dáša Marková.O fotky se postaral Láďa Čížek.Všichni zúčastnění se po celý den dobře bavili i sportovně zafandili výkonům svých soupeřů na drahách a jistě se těší napříští ročník.Fotky jsou ve fotogalerii a zde jsou kompletní výsledky.

 

 

2011

11.6.2011 08.00 do 18.00 hod
2. ročník turnaje Čsob-cup(80HS)
neregistrovaných kuželkářů hráčů
místo turnaje: kuželna Hotelu NAUTILUS

Máme za s sebou druhý ročník turnaje.Oproti prvnímu ročníku byla účast ještě vyšší.Zúčastnilo se ho celkem 44 kuželkářů zástupců hlavně naší soutěže,ale i ryzích amatérů,kteří si kuželky hodí jenom občas.Opět se ale bylo na co dívat a výsledky byly více než slušné.Do posledních hodů se rozhodovalo o celkovém vítězi.Loňský vítěz Eda Čermák nezopakoval svůj výkon a tak máme nového vítěze.Stal se jím „Jarda Marek“ s výkonem „334″ bodů.Tímto výkonem také ustanovil nový  rekord turnaje.Putovní pohár mu pak předal loňský vítěz Eda Čermák.Na druhé místo postoupil z loňského třetího „Milan Hruška“ s výkonem „328″ bodů (zlepšení o 6 bodů).A třetí místo získal přes měsíční pauzu na kuželně „Eda Pavelka“ s výkonem „306″ bodů.(v loni čtvrtý a zlepšení o dva body).Stejně jako na prvním ročníku padly pouze čtyři třístovky.Letos se nově vyhlásili  také nejlepší ženy 1.Kuntová Dagmar (lepší dorážka), 2. Bambousková Jana, 3. Andrea Hornová pak také nejlepší fanynku (tradičně Dagmar), nejlepšího fandu (Karel Čepila st.), nejmladšího účastníka (Dáša Marková) a pak za sympatický výkon muže (Martin Hronec)  a sympatický výkon ženy (Martina Fenclová). Turnaj  opět zaštítili svou organizací a cenami pracovníci místní pobočky Čsob banky pod vedením svého ředitele p.Zetka.Všichni se opět dobře bavili a jistě strávil sobotní den v příjemné společnosti aktivních kuželkářů.Foto opět ve fotogalerii.Zde jsou celkové  výsledky.

 

2010

29.5.2010    08.00 do 18.00 hod
1. ročník turnaje(80HS)
neregistrovaných kuželkářů hráčů
místo turnaje: kuželna Hotelu NAUTILUS

PROBĚHL první ročník nového turnaje.Účast  byla nadmíru kvalitní.Přes to, že se na poslední chvíli odhlásilo pár účastníků podařilo se je nahradit dalšími zájemci. Takže nakonec nastoupilo ke vzájemnému klání celkem „36″ nadšených kuželkářů.A bylo se opravdu na co dívat.Někteří tzv. favorité vyhořeli a tak se na přední místa dostali hráči,od kterých by se to možná ani nečekalo.A tak se stalo,že nejlepším hráčem a také prvním vítězem tohoto nového turnaje na kuželkářském nebi byl „Eda Čermáks výkonem 333″bodů. (Dal si tak dárek ke svým pětašedesátým narozeninám. které oslavil den před turnajem)  Na druhém místě se umístil skrytý kuželkářský talent *Honza Sůssenbeck s výkonem 329 bodů . Třetí místo konečně obsadil jeden z papírových favoritů *Milan Hruška s výkonem 322 bodů. Celý turnaj byl kvalitně zvládnut pracovníky banky Čsob,hlavně ředitelem chodovské pobočky *p.Zetkem, kteří se postarali jak o zajištění cen pro vítěze jednotlivých kategorií tak i o občerstvení po svých výkonech vysílených hráčů a v neposlední řadě i o fotodokumentaci.Celkově se dá říct, že turnaj proběhl ve výborné atmosféře za mohutného povzbuzování místní fanynky a určitě se všichni těší na další, neméně úspěšné ročníky tohoto začínajícího turnaje nadšených chodovských kuželkářů,vhodně vyplňující volný čas mezi koncem a začátkem kuželkářské sezóny(fotografie z tohoto klání najdete ve fotogalerii).

*VÝSLEDKY*

Komentáře jsou uzavřeny.