SKVĚLÁ ZPRÁVA KUŽELNA OPĚT FUNGUJE od 1.10.2021 V PRONÁJMU SPOLKU KUŽELKY CHODOV z.s.

Přáteláčky

07.11.2011

Vyplňujeme si přestávku před dalším ročníkem KLNK výjezdy po okolních kuželnách hlavně pro poznání jiného prostředí a nadšenců pro hru Kuželky.

Jako první jsme v červnu navštívili kuželnu v Teplé,kde jsme si pěkně zahráli na místní čtyřdráze a i skrytě záviděli zázemí,které zde mají(šatny,sprchy…)které se s tím u nás nedá srovnat.

Jako další jsme si jeli zahrát v červenci do kuželny ve Stříbře.Po telefonické a internetové komunikaci mezi kapitány KARLEM A PEPOU se vše domluvilo.Naším Nautilusu(Pepa,Andrea,Eda a Eda)  soupeřem bylo místní družstvo  „Náhlá sešlost“  (Alča,Mára,Vašek,Hanka)  vítěz stříbrské  soutěže neregistrovaných kuželkářů.Kromě výborné atmosféry,nám připravili i občerstvení a tak se nám opět krásně hrálo na jejich čtyřdráze a panovala zde opravu výborná nálada,až se nám nechtělo moc domů,ale tma rozhodla.Už se těšíme až nám naši návštěvu oplatí na naší kuželně.Výsledkem návštěvy navíc je naše přihláška na jejich turnajSTŘÍBRSKÁ DVOUSTOVKA(výsledky)na závěr srpna.(foto z přáteláčku najdete ve fotogalerii)

Také si jezdíme občas v neděli zahrát do varské kuželny pod chebákem proti hráčům porcelánky účastníkům B skupiny KLNK.

Na konci srpna jsme se také zúčastnili tradičního sokolovského turnaje-(výsledky)

  1. admin
    04.05.2011 na 15:21 | #1

    stříbro se nějak neozývá zkusím je teď zkontaktovat když budou na kvalifikaci ve varech

  2. Andrea
    29.12.2010 na 22:58 | #2

    Chossé, máš už naplánováno, kdy bychom oplatili “pohostinnost“ družstvu ze Stříbra a nevím, jestli i Teplé ?? Jak to vidíš ??

Komentáře jsou uzavřeny.